Pristatymas, kaip statyti namą. Pristatymas "Kaip statyti namą" Pristatymas į aplinką (2 klasė) temą

Vologdo regiono Tarnogskio savivaldybės bendrojo lavinimo įstaiga "Sadden vidurinė mokykla"

2 klasėje ant temos "Statyba. Kaip statyti namą "

Mokytojas: Epifanovskaja Svetlana Mikhailovna.

Pamokos tipas: Naujų žinių atidarymas

Mokytojo tikslas: supažindinti studentus su "statybos" sąvoka.

Tikslas studentams : Susipažinti su statybos profesijų įvairove;

išplėskite vaikų idėjas apie įvairių gyvenamųjų namų, statybinių medžiagų, statybinių mašinų idėjas.

Užduotys mokytojams : Suformuoti gebėjimą atskirti pastatų profesijas ir statybos mašinas, pristatyti įvairių tipų statybines medžiagas.

Užduotys studentams, siekiama pasiekti asmeninius mokymosi rezultatus:tvaraus mokymo motyvų formavimas, susidomėjimas pasaulio tyrimas aplink naujų žinių atvėrimą, geranoriškumo plėtrą, norą bendradarbiauti su mokytoju ir studentais.

Švietimo užduotys, kuriomis siekiama pasiekti meta-laidžių mokymosi rezultatus: reguliavimo:sudaryti gebėjimą suformuluoti ir laikyti mokymosi užduotį, įdiegimą apie problemų sprendimo būdų paiešką, gebėjimą stebėti ir vertinti savo mokymosi veiklą ir klasiokus.

Pažinimo: Darbas su tekstu, plėtoti studentų pažinimo veiklą su RCMCP technologijų technologijomis ir strategijomis (Zhu lentelės, klasterio, synkievine)

Komunikacinis: Gebėjimo veiksmingai bendradarbiauti, kompetentingai nurodo savo nuomonę ir pagrįsti teismo sprendimus, parodyti veiklą, skirtą pažintinėms užduotims spręsti, atitikti komunikacijos taisykles.

Mokymo užduotys, kuriomis siekiama pasiekti dalykinius rezultatus: formavimas apie Miestų ir kaimo namų statybos, naudojamų medžiagų, tipų statybos.

Mokymo metodai: Žodinis, praktiškas, vizualinis (E.I. goliant,

D.O.Lorkipanidze, E.I.Perman); Paieška, žaidimai, grupės darbas (1 priedėlis). Kritinio mąstymo kūrimo technologija (stiliuojama, Meredith, šventykla, Walter). Medžiai TRKM: klasterio kompiliacija, "Laivybos žurnalas": aš žinau, aš noriu žinoti - aš sužinojau (3 priedėlis), rašydamas Sygive (4 priedėlis), žvejoti laukuose, \\ t

Įranga ir techninė treniruočių įranga:

Pamoka, darbo knyga.

Elektroninė programa į vadovėlį "Pasaulis aplink. 2 laipsnis.

Multimedijos projektorius, interaktyvioji valdyba, pamokos pristatymas

Darbo medžiagos studentams:

bandymai.Cluster -economy, Fishboon, Sinven, žurnalas, technologijų kortelės pamoka.

Planuojamas rezultatas:a) susipažino su pramonės statyba.

b) vaikai iniciatyviai dirbo su susidomėjimu, kalbėjo daugiau nei mokytojas; Mes palikome pamoką, norėdami tęsti šią profesiją.

Pamokos rezultato įvertinimo kriterijai: kiekvieno etapo savęs vertinimas ir tarpusavio vertinimas apie nustatytus kriterijus "Technologinis žemėlapis" (2 priedėlis).

Scenos pamoka, tikslas.

Formos, metodai, metodiniai metodai

Mokytojo veikla

Veikla mokymas

Visuotiniai veiksmai

I. MOVITE KE. DEAT.

3 min

1) emocinė nuotaika.

Tikslas: Sukurti sąmoningo mokinių atsiradimo į kosmoso veiklą pamokoje.

2) namų darbų tikrinimas

Priekinis pokalbis.

Žodinis.

Psichologinis požiūris.

1. Sveikinant svečius ir vaikus.

Geras popietė, brangūs svečiai.

Pradėjome aplinkinių pasaulio pamoką.

Pirmasis bus protingas ir dabar protingas.

2. Emocinė nuotaika.
- Šiandien pamokoje atversime naujas žinias.

- Taigi, kad pamoka pasirodytų įdomu, kas turėtų būti mokiniai?

Patikrinkite savo namų darbus.

- Anksčiau pamokoje sužinojome kai kurių dalykų paslaptis. Patikrinkite savo žinias naudodami bandymą. (\\ TSlides 2 - 9.)

Testas "Kas yra padaryta iš kas"

Sveikiname mokytojus, patikrinkite savo pasirengimą pamokai, linkiu vieni kitų sėkmės.

Mokiniai: aktyvus, mąstymas, veiksmingas, dėmesingas, tvarkingas, drausmingas, draugiškas.

Atlikti grafinį diktavimą.

Savigarba technologijų žemėlapyje

Asmeninė mediena: Rodyti pasirengimą švietimo veiklai, emocinio reagavimo į mokytojo žodį.

Reguliavimo mediena:

Patikrinkite darbo vietos pasirengimą pagal mokytojo nurodymus, siekiama sėkmingai.

Komunikacinė mediena: - suformuoti gebėjimą klausytis ir išgirsti.

Reguliavimo:

numatoma (palyginti su standartiniais) jų veiklos rezultatais

II. Žinių sumavimas. 2 minutės.

Tikslas: Remiantis anksčiau įgytų žinių aktualizacija, atskleisti pamoką.

Tkmchp- klaster

Žaidimo situacija.

Praktiškai.

Paskutinėmis pamokomis susitiko su ekonomikos sąvoka. Prisiminkite - kas yra ekonomika? Makiažasklasteris. Pavadinkite ekonomikos sektorius.

Mokytojas pateikia pagrindinius klausimus:

Ši pramonė gamina daržoves, mėsą, pieną;

Ši pramonė suknelė žmonės, gamina namų ūkio prekes, orlaivius, automobilius;

Ši pramonė parduoda prekes, kurios padeda žmonių gyvenimui.

Šis ekonomikos filialas nėra atspėti.

Norite sužinoti, kokios pramonės?

Ši pramonė sukuria namus, kuriuose gyvensime.

Makiažasklasteris

Žemdirbystė

Industrija

Prekyba. \\ T

Pastatas. \\ T

POSKAITA:

Prisiminkite ekonomikos sektorius

Kognityvinė mediena:

reikalingos informacijos paieška ir atranka;

Komunikacinė mediena:bendradarbiavimas su mokytoju ir bendraamžiais; gebėjimas išreikšti savo mintis yra pilnas ir tikrai.

III. Sukurti problemą. Mokymosi užduotį.

5 minutės.

Tikslas: Vaikų apibendrinimas iki temos formulavimo ir pamokos užduočių nustatymas.

Skambinkite

Priekinė dalis

nuostabus

pokalbis

Tkmchp- žuvis, žurnalas

Klausykitės eilėraščių ir pasakykite man: kokios pramonės atstovaujame?

Mes patenka į namus ir namuose
Šilumos, vandens ir šviesos.
Gražus, uubenas, patvarus namas.
Ir kiek yra metų namai?

Prieš penkerius metus, namas pastatytas -
Ir namą ir visą ketvirtį.
Bet kas pastatė šį namą?
Ir kaip jis tapo namo?

Tarkime atvirame žodžiu "Statyba", kad sukurtumėte ame už pamoką. Atsakykite į klausimą: "Kaip sukurti naują namą?(SLIDE 11.)

SO, dalykas Pamoka ... ..

- Tikslas. \\ T pamoka. ...

Skambinkite. Švietimo užduočių nustatymas.

Ką žinote apie tai, kaip sukurti naują namą.

Žurnalas.

Užpildykite "Aš žinau" į laivo lentelę.

Pažymėkite savo žinių lygį + -?

Ką dar norėtumėte sužinoti apie pamoką? Aptarkite klausimus poromis.

Užpildykite stulpelį "Noriu žinoti."

Šauniai padirbėta. Jūs nustatote klausimustikslai.

Pavadinkite informacijos šaltinius. Kur mes ieškosime atsakymų į klausimus?

Pamokos metu užpildėme stulpelį "Išsiaiškinome".

Mes apibrėžiame, kokia forma vyks pamoka.Pristatymas 12.

Perskaitykite senovės patarlą.

Ar manote, kad žmonės įdėjo tokią patarlė? Sukurkite namą - ne dėvėti skrybėlę.

Slide 13.

Kaip statyti namą?

Sužinokite, kaip statyti namus.

Užduotys: ("Fishboon")

1. Koks statybinės medžiagos naudojimas.

2. Kokios mašinos padeda sukurti.

3. Kas dirba statybvietėje.

Surinkite iš išsklaidytų raidžių - "Verslo žaidimas"

Išreikšti prielaidą, kad namą yra sunku statyti.

Savęs pasitenkinimas Pamokos technologiniame žemėlapyje

Tema:

prisiminkite gerai žinomą informaciją apie statybą,

suprasti turimų žinių nepakankamumą.

Asmeninis:

Švietimo motyvų kognityvinių interesų kūrimas per RCMCP technologijas;

Pažinimo:

problemos nustatymas ir sprendimas;

studentai ieško reikiamos informacijos, išreikštos žodžiu.

Reguliavimo:

Švietimo užduoties formulavimas grindžiamas tuo, kas jau žinoma ir moko studentai ir kas dar nėra žinoma;

Komunikacinis:

gebėjimas aiškiai ir aiškiai nurodyti jūsų nuomonę, kurti kalbos struktūras.

IV. Naujų žinių ir veiksmų būdų asimiliacija. 15 minučių

Tikslas: studentų su nauja medžiaga supažindinimas.

Pašalinti

Fizkultminutka.

Tikslas: studentų psicho-emocinio iškrovimo sąlygų kūrimas.

Priekyje.

Individualus

Žodinis.

.

Skaitymas. Pokalbis.

Kolektyvinis.

Grupė.

Šeriami žmonės, apsirengę medžioklė,
Bet tai tapo urvu gyventi nenorėjusi.
Buvo šaltas ir senas ir mažas,
Ir jie nuėjo medžioti statybines medžiagas.

Kas gali būti statybinė medžiaga? Kas buvo pastatyta ir pastatyta namuose?

Pažvelkite į ekraną ......Grąžinimas Rebusa. (Skaidimas 14.)

- Koks buvo namo vardas senomis dienomis? (IZBA)

Ekskursija į rusų namelį. (Skaidimas 15.)

a) tsor

b) dirbti lentoje (rodyklės - rodyklės). Atkurti dalį Rusijos namelio.

Vaizdo pastatas namuose. (SLIDE 16.)

Muzika įsijungia.

Pažvelkite į vaizdo įrašą. Prisiminkite statybos etapus.

Pasakykite man realiame gyvenime, ar galime sukurti namą?

Apibrėžėme, kad statybinės medžiagos, darbuotojai - statybininkai, automobiliai

Darbas grupėse (brigados). (SLIDE 17.)

(Darbas su muzika)

bet) Padalijimas 2.brigados "statybininkai" ir "vairuotojai" . Pasirenkant brigadikas.

"Statybininkai"- pasirinkti statybines medžiagas ir jų paskirtį (113 psl. Apsvarstyti iliustracijas. Kortelės)

"Vairuotojai"- Emposs į statybos mašinų pavadinimą - jų naudojimą.

Atviros pamokos puslapyje 114 - Perskaitykite tekstą 4-ame, su pieštuku rankose. Padarykite reikiamus ženklus laukuose. Aptarkite atsakymą į klausimą: kokie automobiliai dirba statybvietėje?

b) b) Vykdymo gairės.

Statybos aikštelėje labai svarbu, kad visi kartu dirbo, gražiai, tik tada namas bus pastatytas greitai ir efektyviai.

į Patikrinti

Repex

Savęs vertinimas supratimo etapo proceso žemėlapyje.

Pastatyti namą.

Vienas du trys keturi Penki.
Mes statyti ir žaisti.
Namas yra didelis, didelis statymas.
Langai įdėti, stogo varna.
Tai yra gražus namas!
Jis gyvens sename Gnome.

Atsakykite į mokytojo klausimus.

W. cebochn PP 112-113

Naudojamos skirtingos statybinės medžiagos,

Technika.

Dirbti grupėje. vienas -Pasirinkite savo tikslą statybinių medžiagų pavadinimu.

2 - Pasirinkite statybos mašinų pavadinimą - jų naudojimą

Savigarbos darbas laivo žurnale.

Vaikai atlieka šuolius. Pakilkite ant kojinių ir atkreipkite rankas.
Rodyti rankų langą, stogą - eskizas rankomis virš galvos
Indekso gestų traukia rankas į priekį.
Šeštadienis.

Tema:

Susipažinkite su statybinėmis medžiagomis ir automobiliais, profesijomis.

Pažinimo:

galėti Perdirbti gautą informaciją:raskite atsakymus į klausimus.

Reguliavimo:

sugebėti išreikšti savo prielaidą (versija).

Komunikacinis:

sugebėti parengti savo mintis žodžiu; Klausykitės ir supraskite kitų kalbą.

Asmeninis:

noras bendradarbiauti, padėti, vaidmenų pasiskirstymą;

vERTINIMO VERTINIMAS. \\ T

POSKAITA:

suvokti skaitymo reikšmę.

Komunikacinė mediena:

gerinti darbo grupėje įgūdžius, įgyti vizualizavimo patirtį ir apsaugoti jų poziciją.

Asmeninė mediena:

atlikite nuovargio prevenciją

V. Žinių ir veiksmų būdų tvirtinimas. 8 min.

Tikslas:konsoliduoti dešinės raidės įgūdžius

Kolektyvinis.

Priekyje.

1 Žaidimas "Kas dirba statybvietėje?" - idėjų apie statybos žmonių profesijas konsolidavimas, naudotis žodžių formavimu.SLIDE 21.

Išvalo statybvietę buldozer -buldozeris;sukuria pamatą -betonas;uždėkite sieną (nuo akmens, plytų) -masonas;pakelkite krovinius su kėlimo kranu -krana;crock stogas -stogdengeris;belith ir dažų sienos, durys ... -paveikslai;daro rėmus, duris -dailidė;suskirsto į traktoriaus statybinę medžiagą -traktoriaus vairuotojas;deproats Statybinės medžiagos ant savivartės -vairuotojas;suvirintos metalinės konstrukcijos -elektriniai suvirintojai;Šaknies duobę pagal ekskavatoriaus pamatą -ekskavatoriaus operatorius .

- Pavadinkite žmonių, dirbančių namų statyboje, profesija.

- Nei miesto namų statyba skiriasi nuo kaimo?

Atkurti namų pastatus. (\\ TPristatymas 22.)

Savigarba scenos technologijų kortelės tvirtinimui

Savigarbos žurnale. 3 užduotis

Vaikai sudaro planą: 1. Namo eskizas. 2. Parengti planą namuose. 3. Paruoškite pastato platformą. 4. Valgykite statybines medžiagas. 5. Statybos įrengimas (pamatas - sienų mūro stogas). 6. Dirbimas.

POSKAITA:

susipažinkite su profesijomis statybvietėje.

Reguliavimo:

gebėjimas veikti pagal planą ir planuoti savo veiklą;

gebėjimas kontroliuoti savo veiklos procesą ir rezultatus, įskaitant numatymo kontrolę bendradarbiaujant su mokytoju ir bendraamžiais;

Komunikacinis:

gebėjimas dirbti grupėje.

Vi. Švietimo veiklos atspindys pamokoje. 5 minutės.

Tikslas: koreliacijos užduotys su pasiektu rezultatu. Organizuoti savo mokymo veiklą refleksiją ir savigarbą.

Priekyje.

Žodinis.

Pokalbis.

Tkmchp-sinkeyn.

Apibendrinime mūsų pamoką.

- Mes susisteminome žinias formasincwune.

Pamokos tema -namai

Ką jie įvyksta -miesto ir kaimo

Ką žinote apie namus -gražus, uyugen, patvarus

Kurie stato asmeniui -

Žmogus - puikus statytojas

Kas yra namas?būstą

Kokios buvo mūsų švietimo užduotys?

Namas. Klausykitės, pažvelkite į šį žodį. Prisiminkite savo namus. Siūlau išspręsti vaizdų namuose, užpildykite jį su garsais, kurie sukels šiltus jausmus, prisiminimus ir mintis ir padėjo statyti namą, kurioje jis gyvena gerai.

Perskaitykite kastuvų.

Kiekvienas namas (ir be nepavyko)
Turi būti stogo ir langų ir sienų,
Turi būti jauki, šilta ir šviesa,
Tačiau pagrindinis dalykas - namuose turėtų būti geras.

Sudaro sinchronines.

Išreikšti savo pamokų įspūdžius, atkreipkite išvadas.

Savęs vertinimas apmąstymų etapo proceso žemėlapyje.

Reguliavimo:

atvirai suvokti ir vertinti savo veiklą pamokoje.

Vii. Namų darbai. 2 minutės.

Tikslas: paaiškinkite namų darbų pažangą.

Priekyje.

Žodinis.

Mokytojo paaiškinimas.

1. Topraštis P.72 Užduotys1-3

2. Istorija "Kaip pastatyta mano namai"

Papildomai: Ar galima statyti namą "aukštyn kojom"?

Klausykitės mokytojo paaiškinimo.

Atlikti atitinkamus įrašus.

Reguliavimo:

paimkite mokymosi užduotį pagal jos vystymosi lygį.

Priedas 1.Grupė (brigada) "statybininkai"

Užduotis: 1. Apsvarstykite iliustraciją pamokoje, 113 psl

2. Prijunkite 1 stulpelio rodykles su 3 stulpeliu.

Statybinės medžiagos

Tikslas. \\ T

Plytų

Mūro sienoms. Raudona - už pamatą, baltos sienos.

Smėlis, cementas, gipsas

Sienų, lubų, grindų, stogų statybai.

Mediena - apvalus miškas, pastatų žurnalai, lentos, baras

Sprendimui, naudojamam plytų ir blokų sienoms, paruošimui.

Smulkintas akmuo - gerai aklas akmuo

Už mišinio gamybą kuriant namų pamatą.

Betoninės plokštės

Namų dengimo stogams.

Skalūnas, metalinės plytelės, lapų geležis

Dėl lubų sutapimo, sienos

Stiklas, metalai, plastikai

"Windows", interjero dekoravimui.

Mokinys: mes sužinojome, kad šie statybinės medžiagos yra naudojamos namai statyti. (Eikite į lentą ir parodyti savo statybinę medžiagą.)

Grupė (brigada) "vairuotojai"

1 pratimas. Apsvarstykite iliustracijas ir perskaitykite tekstą teksto puslapyje 114-115

2. Prijunkite 1 ir 3 stulpelius rodykles.

Automobiliai

Taikymas

Buldozer

Galingas traktorius turi plieno skydą į priekį. Žemė stumia į visą skydą, purkštuvus, duobes ir depresijas užmigti. Jis rengia platų kelius statybininkams, lygių erdvių svetainių, kad visi kiti automobiliai yra patogūs dirbti.

Ekskavatorius

Kiekviena mašina yra jos jėgų krovinys.

Auto pakrovimo mašinos

Mašinos ekskavatorius pagerina žemę su kibiru. Kaušas Burcks žemėje, pakyla, apsisuka, pilant žemę į sunkvežimio savivartį. Šis ekskavatorius - didžiulis duobės - Kotlovanas.

Bokštiniai kranai

Jie būtinai yra visų pirma. Norint, kad net ir aukščiausio namo stogas, kad galėtumėte aptarnauti viską, ko reikės.

Sunkvežimiai

Statybinių medžiagų vežimui

Betono maišyklė

Jis naudojamas sprendimų paruošimui maišant tam tikru smėliu, cemento ir vandens santykiais.

Mokinys: mes sužinojome, kurie automobiliai ateina padėti asmeniui statybvietėje

2 priedėlis.

Technologinės kortelės pamoka visame pasaulyje

F.I _______________________________

Etapo pamoka

Savęs pasitenkinimas

Tikrinti namų darbus.

Bandymas "Kas yra padaryta iš kas"

___________________________

Skambinkite.

Tema, tikslas, užduotys

Supratimas.

Nauja medžiaga. Darbas grupėje

Kriterijai

Žinoti

+ - ?

Aš noriu žinoti

+ - ?

Sužinoti

+ - ?

1. Žinau statybines medžiagas

2. Aš žinau, kurie automobiliai padeda kurti

3. Žinau statybininkų profesiją

4. Žinau, kaip dirbti poroje

Aš turiu visas užduotis, kurias nustatė sunku

įvykdė daugiau klaidų

nėra klaidųdu kartuspatenkinti

puikiai geras

4 priedėlis.

Sinvūza

Namai

Miesto ir kaimo

Gražus, uyugen, patvarus

Žmogus - puikus statytojas

Siūlau matyti lentos iliustraciją

Pažvelkite ir pasakykite man: yra visi tie patys namai?

Tiesa, namai yra skirtingi: plytų, medinių, skydų.

Ir kodėl mes juos vadiname taip: medinis, plytas, skydas?

Tai teisinga, tam tikros statybinės medžiagos statomos kiekvieno namo statybai.

Taigi, mes turėjome klausimą:

Kaip sukurti patvarią namą? Darbo šiuo klausimu, mes užpildome lentelę, kuri padės mums suformuluoti išvadą.

Namo vardas

Statybinė medžiaga

Junginio metodas

Statybos laikas

Žodžiai: medinis, skydas, plytų, medienos, plytų, plokščių, skiedinio, griovelio, ilgalaikio, trumpalaikio, šilta žiemą, vėsioje vasarą.

Visa klasė yra padalinta į 3 grupes:

1GROUP rengia išvadą apie plytų namus, 2 grupės - išvada apie skydinių namus, 3 grupė - išvada apie medinius namus. Kiekviena grupė turi kapitono padėjėją. Vaikai dirba su kortelėmis.

1 grupė:

Medinis namas - Tai yra tvirtovė kiekvienam šeimos žmogui, o medinis vis dar yra ekologiškas, "kvėpavimas" būsto. Daug šimtmečių žmonės pasirenka medį kaip statybinę medžiagą, ir visa, nes tokios struktūros yra stiprios, šilumos perdirbimas, jaukus ir patrauklus. Namas bus šiltas ir jaukus žiemą, atvėsti ir gaivinti vasarą, todėl savininkų komfortas garantuojamas bet kuriuo metų laiku. Pradedant statyti, planuojama, kur kyla krosnies pamatas, ir statyba buvo pastatyta aplink šią vietą. Taigi išraiška - "šokis iš viryklės", tai reiškia pradėti pirmiausia. Į namo pagrindu įdėti monetą - turtai. BRICA buvo derinamas su specialia aplinka - grioveliai. Viena prisijungimo eilutė buvo vadinama "karūna". Namų konstrukcija panašaus vainiko audimo. Pabaiga yra karūnos atvejis. Vaikščiojo stogo namas. "Windows" buvo apsaugoti langinės, papuošti tapybai, raižyti Platbands. Senomis dienomis mediniai namai pastatė visą kaimą, todėl namas buvo pastatytas dienomis. Pataisymai buvo tik tai, kad medis buvo lengvai flamuotu, bet dabar naudojamos medienos apdorojimui, naudojamos specialios nedegios medžiagos.

2 grupė:

Plytų namas

Šiandien praktika įrodo, kad labiausiai pageidaujama statybos yra laikoma namais plytų. Be plytų "kvėpuoti" sienos, be to, plytų namuose su tokiomis sienomis sukurta mikroklimatas už savininko. Jie yra ugniai atsparios, patvarūs nėra jautrūs puvimui ir vabzdžių kenkėjų, patvaraus ir kapitalo veiksmams. Tai nėra šiaudų nuf-Nufa namas, plytų namas, sukuria apsaugos ir patikimumo jausmą. Galų gale, kaip jie sako senojoje patarlė - "Mano namai yra mano tvirtovė". Plytų namai stato iš įvairių rūšių plytų,kuris jungia vienas su kitu su smėlio, cemento ir vandens tirpalu.

3 Grupė:

Skydiniai namai

Daugiaaukščio gyvenamojo pastato statyba šiandien yra pagrindinė galimybė spręsti būsto problemą. Technologijų privalumas yra namo gyvenvietė, o ne viena, bet ir kelios šeimos, net jei statyba vykdoma mažame žemės sklype. Populiarumas turi keletą statybos veislių: skydas, plyta, monolitinė. Pastato tipo pasirinkimas atliekamas pagal dirvožemio liudijimą, seismologinę situaciją, klimato funkcijas, medžiagų buvimą, priemones ir galimybes. Anksčiau, kurti skydelio namą paliko metus, bet su mūsų šiuolaikine technika ir naujų technologijų namo yra pakelta kelis mėnesius. Skydiniai namai turi blogą šiluminę izoliaciją nei plytų ir medinių.

Namo vardas

Statybinė medžiaga

Junginio metodas

Statybos laikas

mediena. \\ T

išoriniai. \\ T

trumpalaikis

skydelis

ilgas terminas

plytų

ilgas terminas

Atvira pamoka pasauliui

Tema: Kaip statyti namą.

Tikslai:

  • Supažindinti su vaikais su įvairiais žmonėmis iš įvairių tautų, su statybos mašinomis, su namų ir jo pagrindinių dalių montavimo tvarka.
  • Vystykite mokinius, gebėjimą klausytis bendražygių, gebėjimas derėtis dėl grandinės.
  • Sukurkite kūrybiškumą, vaizduotę, mažus rankų raumenis, smalsumą.
  • Atlaisvinkite kolektyvizmo jausmą, sunkų darbą, drausmę.
  • Įranga:

  • Kortelės su žodžiais (statybinių medžiagų pavadinimas).
  • Filmukų fragmentas: "Trys kiaulės", "Fox and Hare".
  • Vokai su geometrinėmis formomis.
  • Pamoka aplinkoje.
  • Lapai narve.
  • Projektorius, ekranas, kompiuteris, garsiakalbiai, fotoaparatas.
  • Klasių metu

    І. Organizuoti laiką.

    . Įvadas į temą.

    Jis turi stogą, langus

    Ir veranda, žinoma, yra

    Mes gyvename jame labai draugišku

    Ir atsakymas tikriausiai yra?

    Kas tai? (Namas)

    Mūsų pamokos tema: kaip statyti namą.

    Šiandien pamokoje mes susipažinsime su įvairių tipų būstais, kalbėkime apie tai, kas ir kaip pastato namą, kuri statybos mašinos veikia statybvietėje, apsvarstykite namo dalis ir jų erekcijos tvarką, mes statyti namas.

    1. Būsto tipai.

    2. Kas ir kaip stato namą.

    3. Statybos mašinos.

    4. Namo dalis ir jų erekcijos tvarka.

    5. Projektavimas.

    Perskaitykite patarlą.

    Mano namai yra mano pilį

    Kaip suprantate patarlės reikšmę?

    Ar jų tvirtovės karikatūros personažai?

    (Peržiūrėti vaizdo frazę)

    Ar namas yra tvirtovė Fox? Kodėl?

    Ar namas buvo tvirtovė Nif Nif? Kodėl?

    Ar namas buvo tvirtovė už Nuf-Nufa? Kodėl?

    Kodėl Naf-Naf sakė broliams, kad jie yra saugūs?

    Yra tokie namai gyvenime?

    Ar tas pats ledo namas kaip lapė?

    Ekstremalioje šiaurėje viskas yra padengta sniegu ir ledu, eskimos pastatė savo būstą nuo snieguotų plytų su langais nuo ledo. Kad būtų šilta, namas buvo apšviestas plombomis su riebalais su riebalais, padengė grindis ir sienas su gyvūnų odomis. Šis namas - Adata.

    Ar yra tie patys namai iš šiaudų ir šakelių, kaip yra paršeliai?

    Chalash.

    Ar yra namas be sienų, langų? IŠKASTI

    Ir kas atsitinka su namu rajone, kur lietus nuolat eina? Kaip žmonės gyvena tokiose srityse?

    Namas ant stilts.

    Indonezija yra Indijos vandenyno salose. Aplink visžalių miškų. Karštas ir šlapias. Kai atsiranda didelių lietų laikas, visas mėnuo pilos nuo kibiro. Apskritimo vanduo ir namuose - sausai. Vaikštynės juos pakelia virš žemės.

    Wigwam.

    Šiaurės Amerikoje indėnai, miškų gyventojai, pakėlė lanksčias medžių kamienus į žemę, susieja savo viršūnes, padengtas šakomis ar žievėmis ir gavo Wigvam.

    Tai yra nesąmonių elnių augintojų namai.

    Jis pagamintas iš istorijų (tai yra ilgos lazdelės), kurios yra ištemptos elnių odos. Židinio centre - vieta, kur jie ruošia maistą.

    Dešinėje ir kairėje nuo įėjimo į chum - gyvenamuosius ir miegamuosius. Grindys yra padengtos kilimais iš strypų ar žolės, jie išdėstytos elnių odos ant jų, taip pat buvo įteiktos sniego elnių odos, nes Jie turi kailių žemę ir šilčiau.

    Yurt.

    Kazachstai, Kirgizija ir mongolai jau seniai nusipirko avis, todėl skeletas iš Zherdess jie padengia veltinį nuo avių vilnos, ir buvo gauta yurt.

    Mazanka.

    Ukrainoje, namai yra pastatyti nuo šakelių, plytų, apgauti molio, taigi pavadinimas.

    Rusijos namelis

    Rusijoje, nuo ilgai, supjaustykite žieves (namelius) nuo įvairių medinių uolų.

    Namas

    Tai yra modernus namas. Ar norėtumėte gyventi tokiame name?

    Kaip sukurti tokį namą?

    Ką reikia namą?

    (Statybinės medžiagos, Statybos mašinos, Žmonės)

    Kokios profesijos dirba statybvietėje?

    (Masonas, dailininkas, Craneker, suvirintojas, surinkimas, dailidė)

    Dirbti pora.

    1. Žiūrėkite ryžius. 112-113 vadovėlio.

    2. Naudokite, kokios medžiagos yra reikalingos miesto namų statybai ir kuri yra kaimo namų statyba. Žodžiai iš voko į 2 grupes.

    Kokios medžiagos reikalingos kaimo namų statybai?

    (žurnalai, lentos, skalūnai, plytos, smėlis, cementas)

    Ką jums reikia miesto namų statybai?

    (Lentos, plytos, smėlis, cementas, betoninės plokštės)

    Apsvarstykite iliustracijas, kuriomis rodoma miesto ir kaimo namų statyba.

    Kokį skirtumą matote statybos metu?

    Be to, ką negalite padaryti miesto namų statybos metu?

    (Įrangos naudojimas miesto namuose statyboje)

    Apsvarstykite mašinų brėžinius P.112, koks yra automobilio pavadinimas 1? 2? 3?

    (Ekskavatorius, betono maišyklė, savivartis)

    Labai svarbu, kad statybininkai dirbo tiesiog ir draugiškiau. Tik tada namas bus pastatytas greitai ir efektyviai. Tai reiškia, kad vairuotojas turi važiuoti plytų ir cemento laiku, Kranemanas pakels, Masonas bus įdėti plytų.

    Kaip visi statybininkai turėtų dirbti, kad namai būtų aukštos kokybės ir greitai?

    Išvada: statybininkai turėtų veikti tiesiog ir draugiška.

    Fizkulminutka.

    Vienas du trys keturi Penki.
    Mes statyti ir žaisti.
    Namas yra didelis, didelis statymas.
    Langai įdėti, stogo varna.
    Tai yra gražus namas!
    Ar mes gyvename kartu.

    Darbas su knyga.

    1. Atidarykite puslapį 114-115.

    2. Perskaitykite tekstą apie statybos mašinas.

    Klasė yra padalinta į 2 pogrupius: 1 pogrupis Skaito apie mašinas - ūkiai puslapyje.114, 2 pogrupis skaito tekstą Apie krautuvų mašiną puslapyje.115.

    Sliekos.

    (buldozeris, ekskavatorius)

    Mašinos krautuvai.

    (bokšto kranas, automatinis krautuvas, sunkvežimių kranas)

    Išvada: Ką reikia namo statybai?

    Paruoškite statybines medžiagas, statybos įrangą ir pakvieskite statybininkus.

    Namų darbai:

    1. Tekstas į vadovėlio tekstą Page 114 - 115.

    2. Paruoškite istoriją apie statybos mašinas.

    Nustatykime namų ir jos pagrindinių dalių statybos tvarką.

    Kas prasideda statyba, kas yra pirmiausia?

    (Fondas, sienos, stogai, apdaila)

    Išvada: Kaip statyti namą? (Konkrečiu užsakymu)

    Projektavimas namuose.

    Ant jūsų stalų yra vokų su geometrinėmis formomis.

    Jūs turite, naudodami figūras statyti namą, nepamirštant namų dalių ir išaukštinimo tvarka.

    Aš fotografuosiu geriausio darbo ir šou.

    Žiūrėkite, ką mes padarėme, nesvarbu, ar jie bus tvirtovė mums. Ar yra kokių nors namų dalių?

    Patikrinkite, kaip sužinojote medžiagą. Ant stalo lankstinukų narve. Picks paėmė, pasirinkite 1 teisingą parinktį, pateikto klausimo ir raidės numeris.

    1. Kas turėtų būti pasirengusi statybai?

    D) fotoaparatas

    E) Statybinės medžiagos

    2. Kokias specialias mašinas naudoja statybos?

    M) autobusai

    H) ugnies ir greitosios pagalbos

    O) Earthmoving ir Movers

    3. Kokia tvarka statyti namą?

    K) stogas, apdaila, pamatas, siena

    L) Fondas, sienos, apdaila, stogas

    M) Fondas, sienos, stogai, apdaila

    Daugiafunkcinis.

    Pakeiskite lapus su stalo subsidija.

    Išvada: Kaip statyti namą?

    1. Paruoškite statybines medžiagas, įrangą ir darbuotojus.

    Bendra pamoka: Kaip statyti namą? Ką reikia virti?

    1. Paruoškite statybines medžiagas ir įrangą.

    2. Sukurkite namą tam tikru užsakymu.

    Atsarginis fizminut.

    Pastatyti namą.

    Vienas du trys keturi Penki.
    Mes statyti ir žaisti.
    Namas yra didelis, didelis statymas.
    Langai įdėti, stogo varna.
    Tai yra gražus namas!
    Jis gyvens sename Gnome.

    Vaikai atlieka šuolius.

    Pakilkite ant kojinių ir atkreipkite rankas.
    Rodyti rankų langą, stogą - eskizas rankomis virš galvos
    Indekso gestų traukia rankas į priekį.
    Šeštadienis.


    Merzlyakova Olga Viktorovna.

    Kaip sukurti naują namą? Pasaulis aplink
    2 laipsnis.

    Žmogus visada pastatė namą.

    1
    2
    Pirma, žmonės atsisėdo
    urvuose. Tada nuo gyvūnų odų
    Namų.

    Namuose kainuoja medieną, akmenį ir
    Plytų.

    Perskaitykite senovės patarlą.

    vyresni
    Kaip skaityti.
    tu manai,
    Kodėl žmonės
    Sulankstyti.
    Tokia patarlė?
    sukurti nesąmonę
    Devėti
    ant galvos

    Ką reikia namą?

    Statyba. \\ T
    Medžiagos. \\ T
    Statyba. \\ T
    Automobiliai
    Žmonės

    Dirbti pora.

    1.REAT brėžiniai
    Vadovėlio 113 puslapyje.
    2. Aptarkite kokias medžiagas
    Statybos poreikis. \\ T
    miesto namai ir kas -
    Dėl žemės ūkio statybos
    namie.

    Kokios medžiagos reikalingos kaimo namų statybai?

    Lentos
    Brevna.
    Skalūnas
    Plytos. \\ T
    Cementas
    Smėlis

    Kokios medžiagos reikalingos miesto pastato statybai?

    Lentos
    Betonas
    Plokštės. \\ T
    Plytos. \\ T
    Cementas
    Smėlis

    Kas dirba statybvietėje?

    Kas dirba statybvietėje?

    Masonas
    Suvirintojas
    Dailininkas
    Craneman.
    Įdiegėjas. \\ T
    Dailidė

    Labai svarbu, kad visi statybininkai dirbo
    Šiek tiek ir draugiška. Tik tada namas bus
    Greitai ir efektyviai pastatyti. Tai reiškia kad
    Vairuotojas laiku turi važiuoti plytų ir
    Cementas, kranemanas nedelsiant iš karto bus aukštyn, ir
    Bricklayers bus plytos plytoms.

    Dirbti vadovėlyje.

    1. Perskaitykite tekstą
    Pamoka puslapyje.114-115.
    2. Kokios mašinos yra
    Skaityti?
    3. Koks darbas
    Skirtingi automobiliai?

    Savivartis
    Betono maišyklė
    Šiuolaikinis namas nesukuria
    Be pagalbininkų - statybos mašinos.
    Ekskavatoriai, kėlimo kranai, savivartės mašinos,
    Betono maišytuvai - jie visi dirba statybvietėje.

    Tema: Kaip sukurti naują namą? Apylinkės pasaulio pamoka 2 klasėje

    Kviečiame Jus į Saddy kelionę, draugą, ant orlaivio kilimo, leiskite skristi per visą žemišką, pažvelgti į namus, kur gyvenantys žmonės gyvena.

    Kokie yra šie namai? X ir T ir skrybėlę - tradicinis ukrainiečių gyvenamasis namas, baltarusiai ir rusai, gyvenantys pietuose nuo Rusijos. Mėnulio rėmas buvo pagamintas iš trūkstamų molio strypų. Ant namelio blauzdos kalkių.

    yu Rt ir Yurt yra nešiojamas kai kurių Azijos ir Pietų Sibiro tautų gyvenamasis gyvenimas, vedantis klajoklių gyvenimo būdą. Yurt turi kūgio formos formą ir padengta veltiniais ir gyvūnų odomis.

    h AT M FO CHUM yra pranešėjas, gyvenantis iš Geria ir elnių odų su kūginiu stogu kai kuriose šiaurės rytų sibiro tautose, užsiimančių šiaurinių elnių.

    Sakla - Kaukazo Highlanders gyvenamoji vieta. Sacla yra pastatyta iš akmenų ir molio ir gali būti pritvirtintas tiesiai prie uolų. Siekiant apsaugoti būstą nuo vėjo, jie bandė pasirinkti svirties pusę kalnų šlaito statybai. su a iki l i

    Adata, kaip ir snieguotas blokas, kuris sukuria eskimos žiemos automobilių stovėjimo aikštelėje. Be adatos viskas yra nuo sniego. Net našta, kurioje žmonės miega. Languose vietoj stabdžių įterpiamas skaidrus ledas. ir G.

    Karštose šalyse, drėgnose vietose, cukranendrių nameliai yra pastatyti ant sidų, kad jie būtų atvėsti ir išdžiūti. Ir gyvatės yra sunku gauti. x ir g ir n a

    Wigwam - indėnų būstas. Tai struktūra iš statramstų į žemę. Iš lauke šis dizainas buvo padengtas danga, siuvama iš gyvūnų odų, dažniau laukinių bisonų. į ir g a m

    Izba - tradicinis rusų gyvenamasis. Magistro - dailidės užsikabinęs nuo eglės ar pušies vištienos ir padengtų lupimo, pagamintų iš medžių, stogo su raižytomis medinėmis skate viršuje. Stogas yra pritvirtintas prie sniego žiemą, jis nėra atidėtas. ir s b a

    Patikrinkite save Hata Chum Saklya Adatos namelis Vigvam namelis statybinių medžiagų strypai, molio kelnės, gyvūnų odos akmenys, molio sniego rieduliai cukranendrių persiųs, gyvūnų odos Brenne, lentos

    Statybinės mašinos Dump Sunkvežimis Autokrane šakutė krautuvas ekskavatorius buldozeris bokštas kranas

    Statybinės medžiagos plytos smėlio skalūnų betono plokštės lenta BRENNE cementas

    Kas pastatė šį namą? Buldozerio ekskavatorius Cranewner Mason stogdenge Carpenter Mala Parketas

    Miesto namai 1. Prarado didelę duobę - Kotlovaną. 2. Įdėkite betoną pagrindą - pamatą. 3. plytų sienos. 4. Statybos pagreitinimui naudoti betoninius blokus. 5. Medžiagų tvirtinimo detalės naudoja cementą ir betoną. 6. Strijų plytelės ir alavo.

    Užmiesčio namai 1. Įdėkite plytų bazę - pamatą. 2. Remiantis grioveliais sujungta Brica. 3. BRICA lentų naudojimas. 4. Strip croes su skalūnu ir plytelėmis. 5.1okna apsaugota langinėmis, dekoruota platforma.

    Pristatymas naudoja interneto svetainės išteklius: http://www.lenagold.ru http://dob.1september.ru/2002/20/4.htm http://community.livejournal.com/krapivin_ru/458150.html

    Peržiūra:

    Norėdami mėgautis peržiūros pristatymais, sukurkite save paskyrą (paskyrą) "Google" ir prisijunkite prie jo: https://accounts.google.com


    Pasirenkant skaidres:

    Samuel Yakovlevich Marshak - vaikai! Literatūros skaitymo pamoka 2 klasėje.

    Nuo s.y biografijos Marshak Samuel Yakovlevich Marshak gimė 1887 m. Lapkričio 3 d. Voronežas. Ankstyva vaikystė ir pirmieji mokykliniai metai ateities rašytojas praleido mažame mieste Ostrogogsk Voronezho provincijoje. Jo šeima gyveno nėra gera, bet draugiška.

    Berniukas nuo vaikystės ištemptos iki žinių, į knygas, anksti pradėjo rašyti eilėraščius. Pirmiausia jis mokėsi gimnazijoje, tada baigė Londono universitetą. Pirmieji rašytojo eilėraščiai pasirodė 1923 m. Nuo s.y biografijos Marshaca.

    Riddles S.Ya. Marshak yra triukšmingas lauke ir sode, o namas nebus kristi. Ir aš ne eiti bet kur, kol jis eina. Lietus

    Riddles S.Ya. Marshaka Kas yra prieš mus: du apiplėšė už ausų, priešais ratą ir nosį ant nosies? Akiniai

    Riddles S.Ya. Marshak į paprastą šalį palei upės lakštą plaukioja prieš garanterį, tada į priekį. Ir už jo, toks sklandžiai - ne raukšlių matyti! Geležies

    Riddles S.Ya. Marshak, aš esu žirgas su raguotu teisę, jei šis arklys negaliu jį paimti į tvorą, jis nedalyvaus be manęs. Dviratis.

    Riddles S.Ya. Marshaca nugalėjo savo ranką ir prilimpa, jis nesirūpina niekam. Ir kokiam prastam kolegai eina? Ir už tai, ką jis ateis! Ball.

    Mano linksmas, skambantis kamuolys, kur jūs pateksite? Kamuolys yra geltonas, raudonas, mėlynas, nesilaikykite su jumis!

    Kur valgoma, sparrow? - zoologijos sode žvėrys. - Aš pirmą kartą pagimdėiu už liūto groteles. - apiplėšė lapė, vaikštynės gavo vandenį ...

    Tai yra tai, kas išsklaidyta gyveno vyras, išsklaidytas gatvės baseine. Jis atsisėdo ryte ant lovos, tapo marškiniais, kad nusidėvėtų, rankovėje ji atrodė rankomis - paaiškėjo, tai yra kelnės. Štai ką išsklaidyta iš gatvės baseino!

    Lady perdavė bagažo sofos, lagaminų, maišelių ir paveikslėlio, krepšelio, kartono ir mažo šuns ... bagažą.

    Čia yra portfelis, kailis ir skrybėlė. Popiežiaus diena. Tėtis šiandien nevyko. Taigi jis bus su manimi. Ką mes dabar darysime? Tai yra kartu, mes aptarsime. Liūdna tėtis ant lovos - aptarsime kartu.

    Buvo mergina. Kaip buvo jos vardas? Kas pašaukė, jis žinojo. Ir jūs nežinote. Kiek ji buvo? Kiek žiemų, tiek daug metų - nebėra. Ir tik ketveri metai. Ir ji buvo ... Kas ji buvo? Pilka, graži, visi juostelės. Kas tai? Kitty. Mustacioed - dryžuotas.

    Kas užmuša ant durų su stora maišeliu ant diržo, su skaitmeniu "5" ant vario plokštelės, mėlynos formos dangteliu? Tai yra jis, jis yra, Leningrado paštininkas. Šiandien jis turi daug raidžių maišelyje, nuo Taškento, Taganrog, iš Tambovo ir Baku. Septyniomis valandomis jis pradėjo bylą, ji prarado dešimt maišų, o dvylika valandų buvo atmestas adresuose ...

    Smulkinama dūmų griovimo. Garo kambarys yra pilnas. Kuzmos-gaisrininko rankose nuteista Lena iš lango ... Bazarnos aikštėje, ant ugnies kalno aplink laikrodį per dieną stende, žiūrėjo į šiaurę, į pietus, į vakarus, į rytus, ar į rytus Dūmai nėra matomi ... Ugnis

    Lodriors vyko į pamoką ir paspauskite Rink Loaf. Riebalų paleidimas su knygomis ant nugaros ir čiuožia po smoelėmis ant diržo ... katė ir Lodrii atitinka apgailėtiną pilka katė: - man, kotedžas, netrukus metus. Aš žinojau daug paskolų, kaip jūs, ir jis susitiko su tokiu pirmą kartą!

    Jei esate mandagus ir ne kurčias į sąžinę, jūs duosite vietą be protesto senosios moters ... Ir jei esate mandagus, tada sėdi pamokoje, jūs nesate įtrūkęs su draugu kaip du keturi keturiasdešimt ...

    Pirmą kartą Arenoje Maskvos moksleiviams - plombų mokslininkai, šokių liūtai. Jongelers-Lookish, Acrobat šunys, dramblio lynas, pasaulio čempionas. Vieninteliai sportininkai pasaulyje mesti svorius kaip vaikų kamuolius ...

    Ieškote gaisrininkų, ieško milicijos, ieško fotografų mūsų sostinėje, ieško ilgai, bet negali rasti dvidešimt metų vaikiną. Vidutinio aukščio, peties ir stiprūs, jis eina į baltą marškinėlį ir dangtelį. Ženklas "gto" ant jo krūtinės. Nebėra nieko apie tai ...

    Penkių šešių metų lokys buvo mokoma, kaip elgtis: -in svečias, lokys, jūs negalite riaumoti, jūs negalite sulenkti ir skaitmens. Šeimos reikia lanko, šaudyti skrybėlę prieš juos, nesikreipkite ant letena ir nesugebės sugauti blusų dantis, ir ne vaikščioti keturių ...

    Blizzard Snowy, Purga, įtempta JAV verpalai, iškilimai purus sniegas, kaip purus pūkas. Jūs, Agile Weaver - sūkuriniai ir pūsleliais, duokite vaivorykštės brocades už kaimiškus šaudymus. Žiemos audra. Dirbdamas, kalvių šalčiui, kodėl šiandien jums patinka karoliai beržai už Naujųjų metų naktį!

    Marshakas yra pasakotojas. Dvylika mėnesių Teremok Koshkin House Smiew Fight - Laimė Neišliškai ieško petražolių - Alien Smart Things Tale Pro Goat Magic Wand Golden Wheel ...

    Liūdna nakties pelė Mink: - Miego, pelės, Shatter! Aš duosiu jums duonos plutos ir šlifavimo žvakes. Momens atitinka ją: - jūsų balsas per plonas. Geriau, mama, ne maistas, man atrodo man auklė! .. pasaka apie kvailą mažą pelę

    Katė paėmė pelę ir dainuoja: - Nebijokite, trupinių. Leiskite žaisti valandą ar kitą katės pele, brangūs! Išgąsdintas pelė reaguoja į jos klausimą: - katės pele, mūsų motina nesakė mums žaisti ...

    Jūs perskaitysite šią pasaką tyliai, tyliai, tyliai ... aš gyvenau - ten buvo pilka Yozh ir jo ežys. Pilka Yozh taip pat buvo labai tylus ir ežys. Ir vaikas buvo su jais - labai tylus ežys ... tylus pasakos

    Po atostogų, po sekmadienio dienos, nakties nustatymai, Mistress Fry prasidėjo, virimo, troškinys ir orkaitė. Kieme buvo ruduo ir vėjas blew. Senas vyras senoji moteris sako: - senoji moteris, uždaryti duris! ... senoji moteris, uždarykite duris!

    Kad kvailas daro, jis to nedaro. Jis prasideda iš pradžių, bet cums, kaip jis nukrito ... nuo lubų, jis stato namą, nešioja vandenį su alsuokliu, saulė lauke sugauna dangtelį, sienos šešėlis ištrinamas su skudurais, durys užtrunka Durys su juo mišku taip, kad vagis nesikreiptų į jį. Ne taip ... ir ant virvės stogo traukia barbell, todėl šiek tiek buvo sugautas čia, kur žolė yra nutirpusi ...

    Kodėl per mėnesį nėra suknelė pašalinta siuvėjo su pusmėnulio matavimu, kviečia jį pritaikyti. Bet per keturiolika dienų du kartus per mėnesį tapo pilnas ... pažvelgiau į pusmėnulio į siuvį, o ne į dangų, bet į žemę. - sušuko mane, meistras, elegantiškas suknelė. Aš eisiu aplink dangų atostogų metu.

    Sužinokite apie pasaką! Teremok.

    Sužinokite apie pasaką!

    Sužinokite apie pasaką!

    Marshak - Marshak vertėjas yra vienas iš geriausių užsienio poezijos vertėjų. Nors vis dar jaunas žmogus, jis galėjo eiti į studijas Anglijoje. Jis buvo giliai palietus liaudies dainas, baladus ir eilėraščius anglų poetų ir jis pradėjo juos versti į rusų. S.Ya. Marshak taip pat išverstas iš latvių, lenkų, žydų, čekų, kazachų, vengrų, italų, ukrainiečių ir armėnų kalbų.

    Robin-Bobin Robin-Bobin kažkas nuplauna tuščiame skrandyje: valgė veršelį ryte anksti, dvi avys ir ram, valgė karvę. Ir skaitiklis su mėsininku, šimtai larks tešloje, ir arklys su krepšiu, penkios bažnyčios ir varpai, taip pat nepatenkinti!

    Kur buvote šiandien, pūlingas? - karalienė, anglų kalba. - Ką matėte teisme? - Aš mačiau pelę ant kilimo! Lankymosi karalienės anglų daina

    Bravets Anglų Liaudies dainų vertimas S. Marshak kartą dvidešimt penki siuvėjai sudarė kovą su sraigėmis. Kiekvieno iš jų rankose rutuliniai adatai su sriegiu! Tačiau buvo paimtos plikos kojos, bėgant nuo priešo, kai ragų ragai buvo sugadintos.

    Čia yra namas. Kuri pastatė lizdą. Ir tai kviečiai. Kuris tamsoje chulanoje yra saugomas namuose, kurį pastatė lizdas. Ir tai yra juokingas paukščių tit, kuris deflly pavogia kviečius, kurie tamsoje klube yra saugomi namuose, kuri pastatė lizdą. Namas, kurį pastatė lizdas

    Samuel Marshak nori draugams, linkiu jums žydėti, augti, išsaugoti, išspręsti sveikatą. Tai yra tolimojo atstumo - pagrindinis uždavinys. Tegul kiekvieną dieną ir kas valandą bus pasiekta nauja. Leiskite tokiam protui, kurį turite, ir širdis bus protinga. Nuoširdžiai linkiu jums, draugų, geriausių. Ir visi geri, draugai, tai nėra pikami!

    Ačiū Samuel Yakovlevich Marshak už nuostabią dovaną vaikams!